ŠIBENIK – Opsadno stanje dogodilo se danas u šibenskom T-centru. Policija je odjednom blokirala zgradu i osigurala perimetar okoliša, jer je ispred zgrade pronađen sumnjivi rozi kofer!
– Danas sam se zatekao u T centru na pijaci u sibeniku. Upada tip u civilu, policija, traži hitno snimku ulaza. Pogledam, stoji kofer. Došlo još policije, gledaju okolo, traže, u nekom trenutku nas izveli na stražnji izlaz kroz urede i ogradili lokaciju – kaže nam Valerio Baranović iz Šibenika koji se smije i prepričava anegdotu koja mu se dogodila baš za rođendan.
Policija je u međuvremenu našla ženu koja je svoj kofer – zaboravila!
– I sad svima mogu na pitanje “Šta si radija za rođendan?” odgovorit: “Bija sam zatočen u T centru jer je neka baba ostavila kufer na cesti”.

D.G.

