Dva muškarca opljačkala su jutros zlatarnicu na Ljubljanskoj aveniji u Zagrebu, a policija ih je uhitila manje od dva sata kasnije na području Samobora.
Prema priopćenju zagrebačke policije, razbojništvo se dogodilo oko 9:05 sati u zlatarnici na Ljubljanskoj aveniji, kada su dvojica zasad nepoznatih počinitelja, uz prijetnju vatrenim oružjem, od zaposlenica zlatarnice otuđila novac i nakit. Srećom, u incidentu nije bilo ozlijeđenih osoba.
Policija je odmah pokrenula potragu za počiniteljima te ih u manje od dva sata pronašla i uhitila u Samoboru. Kriminalističko istraživanje je u tijeku, a policija poziva građane da prijave eventualne informacije koje bi mogle pomoći u rasvjetljavanju ovog slučaja.

