Zatvorenik D.V. pobjegao je iz požeškog zatvora, doznaju 24sata. Informaciju su potvrdili i iz resornog Ministarstva pravosuđa, uprave i digitalne transformacije. Zatvorenik se udaljio s prostora na kojem je radio izvan zatvorskog kruga, otkrili su u priopćenju.
“Početkom veljače zatvorenik na izdržavanju kazne zatvora u Kaznionici u Požegi udaljio se bez odobrenja s prostora Kaznionice na kojem je obavljao poslove na „farmi“ čime je počinio bijeg s izvršavanja kazne zatvora. Uz njega, poslove na „farmi“ obavljala su još tri zatvorenika.
Neslužbeno se spominje i mogućnost da je imao pomagača, tinejdžer, no to zasad nije potvrđeno, navodi 24sata. D.V. je u požeškoj kaznionici služio zatvorsku kaznu zbog krijumčarenja migranata.
Uskoro opširnije

