Dvije prometne nesreće dogodile su se danas poslijepodne na području Gruža.
Kako su nam potvrdili iz OKC-a Policijske uprave dubrovačko-neretvanske, prva nesreća se dogodila oko 14:30 sati ispred Vila Palme, u kojoj su sudjelovali osobno vozilo i motocikl. Motociklist je vozilom hitne pomoći prevezen u Opću bolnicu Dubrovnik gdje su mu ustanovljene lakše tjelesne ozljede.
Nekoliko minuta nakon te nesreće, dogodila se nova, u Vukovarskoj ulici. S motocikla su pale dvije osobe i zadobile lakše ozljede.
Ovim putem apeliramo na vozače motocikala na pojačan oprez u prometu.

